Politika integrovaného systému řízení

Pro splnění požadavků a očekávání našich zákazníků a všech zainteresovaných stran, pro neustálé zlepšování výkonnosti naší společnosti a pro zajištění tvorby, udržování, rozvoje a neustálého zvyšování efektivnosti integrovaného systému řízení (ISŘ) ve společnosti DAV, a.s. je stanovena následující politika integrovaného systému řízení:

1. ZAMĚŘENÍ NA ZÁKAZNÍKA A DALŠÍ ZAINTERESOVANÉ STRANY

Plánovat, zajišťovat a využívat všechny zdroje ke splnění požadavků, potřeb a očekávání našich zákazníků a dalších zainteresovaných stran v oblasti kvality, životního prostředí a bezpečnosti práce, aby se společnost stala vyhledávaným obchodním partnerem a dodavatelem v oblasti provádění staveb, jejich změn a odstraňování.
Monitorovat a vyhodnocovat míru spokojenosti zákazníků s našimi produkty.

2. VEDENÍ A ZAPOJENÍ ZAMĚSTNANCŮ

Rozvíjet odbornou způsobilost zaměstnanců a motivovat je k využívání jejich znalostí, schopností a dovedností pro zabezpečení kvality, ochrany životního prostředí, bezpečnosti práce, spolehlivosti a bezpečnosti produktů.

3. PROCESNÍ A SYSTÉMOVÝ PŘÍSTUP K ŘÍZENÍ

Ztotožňovat se s požadavky norem ČSN EN ISO řady 9000, ČSN EN ISO řady 14000, ČSN ISO řady 45000, to je s principy efektivního zavádění a neustálého zdokonalování řízení procesů ovlivňující kvalitu, životní prostředí, bezpečnost práce, bezpečnost produktů a prevenci znečištění.
Uplatňovat na všech úrovních společnosti politiku integrovaného systému řízení a upřesňovat ji ročně do konkrétních cílů vedoucích k neustálému zvyšování efektivnosti procesů ve společnosti.
Vytvářet potřebné organizační, personální a finanční zdroje pro rozvoj a zlepšování integrovaného systému řízení.

4. OCHRANA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ, BEZPEČNOST A OCHRANA ZDRAVÍ PŘI PRÁCI

Plnit požadavky právních předpisů a jiných požadavků platné pro oblast životního prostředí a bezpečnost a ochranu zdraví při práci s důrazem na preventivní přístup k této problematice.
Zpřísněním kontroly materiálových vstupů i samotných technologických postupů zabránit plýtvání surovinami a energiemi.
Společnost bude projednávat se zaměstnanci jejich spoluúčast v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci;
Důsledným dodržováním bezpečnostních předpisů budou zajištěny bezpečné a zdravé pracovní podmínky, bude minimalizován vznik pracovních úrazů a poškození zdraví, budou odstraňována nebezpečí a snižována rizika.

V Ostravě dne 1.10.2020

Arnošt Tulinger – předseda představenstva
Petr Kašovský – místopředseda představenstva

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

© 2020 DAV-OVA - všechna práva vyhrazena | Webdesign: WP4you.cz |